Сеть магазинов настоящей еды
Facebook Instagram

Имне

Тщательно отобранные эко-продукты с гарантией качества.
  • пн-пт: 10.00 - 19.00
  • сб-вс: выходной

Имне

Язык

Валюта

Забрус (прополис) - 180 г - ТМ "МEDOГОРИ"

56 грн / 1 шт
51
 грн / шт
Сообщить мне о появлении товара

Нет на складе

Воскові кришечки стільників з прополісом і забрусним медом, зрізані у липні-серпні 2015 року.

Зрілий мед бджоли запечатують восковими кришечками, які мають білий або світло коричневий колір. При відкачці меду ці кришечки зрізають разом з медом, багатим на антибактеріальну біологічно-активну речовину лізоцим. Тому забрусний мед набагато цінніший за звичайний. Зрізані воскові кришечки тонким шаром вкриті прополісом, який виявляє себе при тривалому жуванні.

Забрус є високоефективним засобом при лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань. Він не викликає звикання збудника хвороби до цього природного антибіотика, а це вигідно відрізняє забрус від звичайних медикаментів.

До складу забрусу обов’язково входить прополіс, квітковий пилок, віск і мед. Він також містить вітаміни А, С, Е і вітаміни групи В, а також білки, хітин, макро- і мікроелементи, органічні кислоти, ефірні масла, різні ферменти, смоли, бальзами, жири, вуглеводи. Тому забрус володіє антимікробними, протизапальними, анестезуючими та біостимулюючими властивостями.

Основна умова отримання позитивного ефекту – це тривале жування забрусу, не менше 15 хв.

 

Поживна цінність100 г - 377 ккал; білки –0,8 г, жири –39 г, вуглеводи –25 г, : лізоцим – 20,1 мг.

Біологічно-активні речовини: лізоцим, прополіс.

Вітаміни: А, С, Р, Е, В1, В2, В6, Н, К.

Мікроелементи: калій, магній, залізо, кальцій.

Рекомендований спосіб вживання:

При гаймориті та сильному нежиті 1 ч.л. забрусу жують 4-5 разів на день протягом 15 хвилин до або після прийому їжі. Разом з цим корисно з’їдати 2-3 ложки меду щодня. З профілактичною метою препарат вживають один раз на день.

При захворюваннях органів травлення, для покращення секреторної та моторної функції шлунку та кишківника ковтають пережований забрус.

Для очищення порожнини рота, укріплення зубної емалі, ясен, очищення зубів від нальоту та зубного каменю, для загоєння виразок ротової порожнини, для лікування пародонтозу: 1 ч.л. забрусу жують протягом 15 хвилин після прийому їжі.

Після 40 років для профілактики й лікування пародонтозу рекомендується хоча б тричі в тиждень жувати 1 чайну ложку забрусу протягом 15 хвилин.

Загальні протипоказання до вживання будь-яких сортів меду: індивідуальна непереносимість, цукровий діабет, діти до 2 років. Тимчасові протипоказання: загострення виразкової хвороби, гострий гастрит,  гострий панкреатит, загострення жовчнокам'яної та сечокам'яної хвороби, підвищення температури тіла вище 38 °С. Протипоказані інгаляції з медом людям, що хворіють емфіземою легень, бронхіальною чи серцевою астмою, міокардитом, клапанною вадою серця, туберкульозом легень.

Строк придатності до споживання – 2 роки з дати виготовлення. Рік медозбору 2015, розфасовано 30 вересня 2015 року.

Умови зберігання: у приміщеннях захищених від прямих сонячних променів при температурі 18-25 °С.

 

ТМ "МЕДОГОРИ" про себе: 

Щоб вибрати найчистіше з екологічної точки зору місце для пасіки ми провели спеціальне дослідження. Ми накладали ряд екологічних карт території України: карти забруднень цезієм-137, стронцієм-90, атмосферними викидами промисловості і транспорту, карту забруднення поверхневих і підземних вод, карту джерел питної води, карту загальної забрудненості території України – і склали рейтинг екологічних територій. В цьому рейтингу перше місце очікувано займає район високогірних Карпат.

Крім екологічної складової високогір’я Карпат харектеризується високим різноманіттям флори. За різними даними в Карпатах ростуть близько 2000 видів рослин. З них 680 видів є лікарськими і використовуються в офіційній та народній медицині. А 89 видів рослин перебувають під загрозою зникнення і занесені до Червоної книги. Рослинний світ Карпат потребує захисту, а бджоли виконують роль активного запилювача, таким чином допомагають зберігати рідкісні види рослин і збільшувати ареали їхнього поширення.

Отже пасіка, яка знаходиться у високогір’ї Карпат, природним способом виконує функцію покращення екологічної ситуації. А мережа високогірних пасік стане важливим екологічним чинником у збереженні різноманітності рослинного світу Карпат, а також постачальником високоякісних продуктів бджільництва (мед, перга, віск, прополіс і т.д.) для лікування і профілактики широкого спектра часто протилежних хвороб, в тому числі для лікування онкологічних захворювань.

У високогір’ї Карпат панує незвична для міського жителя чистота і краса. Весна сюди приходить на 4 тижні пізніше, ніж на рівнину, проте тут цілу весну, літо та осінь безперервно цвітуть квіти. Цей квітковий килим щодня плавно змінює свої барви – відцвітають одні квіти, їм на зміну зацвітають інші. Чудовий екологічний стан природи і величезна кількість медоносних рослин – це саме те, що потрібно для пасіки. У нас немає необхідності перевозити пасіку з місця на місце чи підгодовувати бджіл цукром, а це благотворно впливає на розвиток і поведінку бджолиних сімей, а також гарантує високу якість меду та супутніх продуктів.

В середньостроковій перспективі ми плануємо пройти екологічну сертифікацію і добитися того, щоб наша продукція отримала право маркуватися словом «organic» та відповідала вимогам ЄС щодо якості продуктів харчування.

 

Всі продукти ТМ «МЕDОГОРИ» натуральні, виробляються і упаковуються на стаціонарній пасіці «Медогори», яка знаходиться в Карпатах (Сколівський р-н Львівської обл.). Пасіка сучасна, відповідає європейським вимогам, вулики пінополістирольні багатокорпусні. Мед викачується лише з медових корпусів, потрапляння в мед бджіл чи їх личинок неможливе. Карпати настільки багаті квітами і квітучими деревами, що ми не підгодовуємо бджіл цукром.

Переваги нашої продукції:

Екологічність – у Сколівському районі немає промисловості, пасіка знаходиться за0,5 км від села під лісом на березі гірської річки, в радіусі20 км немає тваринницьких ферм.

Цілющі властивості – бджоли збирають нектар і пилок з близько 2000 видів рослин, з яких 680 - лікарські, що використовуються в офіційній та народній медицині, а 89 з них занесені до Червоної книги.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы.

Отзывов ещё нет.

Преимущества И-МНЕ

Экспертный контроль качества

Нам удалось создать отдел качества, не имеющий аналогов на территории СНГ! Каждый продукт, который вы покупаете в И-МНЕ — лучший из доступных. Мы проверяем и тестируем всю предлагаемую рынком эко-продукцию, посещаем фермы и производства, чтобы вы сэкономили время на выборе и смогли приобрести самые полезные продукты.

Доверие

И-МНЕ — самый первый интернет-магазин эко-продуктов в Рунете. Мы работаем для вас с 2009 года в 18 городах России и Украины.

Доставка

Оперативная доставка, вежливые курьеры, удобный самовывоз. Крупные заказы доставляем бесплатно. Уточните условия доставки в ближайшем филиале И-МНЕ.

В И-МНЕ все можно пробовать

Хотите протестировать продукт перед покупкой? Укажите желаемые товары в комментарии к заказу на сайте или по телефону.

Удобный возврат

Если по каким-то причинам вас не устроило качество товара — вы можете вернуть его без чека. Просто позвоните нам: +38(068)47-23-267 .

В этой же категории

Клиенты, которые купили этот товар, также купили:


Время работы

Понедельник - Пятница

10:00 - 19:00

Моя корзина Close